KONST / Litografier / Grafiskt blad 15792087

nr 1579 2087

Jan Lööf

(f. 1940), Sverige

Grafiskt blad, Signerad, numrerad 45/75. Färglitografi, bildmått: 40x30 cm, yttermått inklusive ram: 56x44 cm

Jan Lööf, svensk målare och författare, född 1940.

Utrop:

800 kr

Såld:

4.600 kr

måndag 20 november 2023
kl 18:25:00

  • Tema
  • 20 nov

Jan Lööf

Läs mer om Jan Lööf